Aktivnosti mladinskega odseka ob 100 letnici društva

mladi_planinciAktivnosti za osnovnošolske otroke ob 100 letnici Planinskega društva

V okviru 100 letnice Planinskega društva Tržič je Mladinski odsek pripravil naslednje aktivnosti oz. natečaje, da tudi z najmlajšimi zaznamujemo in počastimo ta jubilej:

1. Udeležba vsaj na štirih od skupno osmih organiziranih izletov v šolskem letu 2007-2008.
    Vsak udeleženec – osnovnošolec, ki opravi minimalno zahtevano število izletov (vsaj 4), prejme ob 100 letnici društva spominsko majico.

2. Natečaj za najboljši, najzanimivejši spis o vtisih, posebnih dogodivščinah s planinskih izletov, organiziranih v okviru 100 letnice.

Spise pošljite mentorjem planinskih sekcij po osnovnih šolah ali vodji Mladinskega odseka g. Stanku Koblarju (lahko po el.pošti ali osebno na izletih). Posebna komisija bo ob zaključku prejete spise ocenila in najboljše tri nagradila s praktičnimi nagradami.

3. Natečaj za  najbolj izvirno sliko z motivi planinskih izletov

Slike lahko narišete v katerikoli tehniki. Oddajte jih prav tako mentorjem planinskih sekcij po osnovnih šolah ali vodji Mladinskega odseka g. Stanku Koblarju. Najboljše tri slike bodo po oceni posebne komisije nagrajene s praktičnimi nagradami.

Razglasitev in podelitev nagrad bo na zadnjem izletu ali v okviru posebne proslave.
Za vse podrobnejše informacije se obrnite na mentorje, vodjo ali vodnike MO PD Tržič.

V Tržiču dne 12.9.2007 Mladinski odsek PD Tržič
Stane Koblar l.r.

Organizirani izleti v šolskem letu 2007/2008:

1. september 07 - Blegoš

2. oktober 07 – Sv. Jakob nad Preddvorom