PLANINSKO DRUŠTVO TRŽIČ

pzs2PD TRŽIČ
Balos 4
4290 TRŽIČ
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. ,   Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.
tel.:040336090

INFO TOČKA
Pisarna društva: Balos 4, Tržič  (nad Knjižnico Tržič)

URADNE URE - PLAČILO ČLANARINE 2018:

Spoštovani.

Članarino za leto 2018 lahko poravnate v planinskem domu na Zelenici in pod Storžičem, možno tudi preko PZS s kartico Visa in Mastercard, lahko se tudi nakaže (podatki spodaj), znamkico v tem primeru pošljemo po pošti.

Vrste in višina članarine za leto 2018 =>

Planinsko društvo Tržič,  Balos 4,  4290 Tržič

Banka: AbankaSwift koda banke: ABANSI2XXXXračun: SI56 0510 0801 0009 034  sklic:SI00 - št. izkaznice, oziroma  v da še ni kartice samo SI99namen: “članarina 2018”

Za vsa vprašanja nas lahko kontaktirate na mail  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. V primeru da članarino ne morete poravnati na zgoraj opisan način, oziroma se je kje časovno zalomilo, lahko pokličete na GSM 040 336 090.

Tržič, 30.5.2018

Uroš Ahačič

Predsednik

Spletna povezava: https://clanarina.pzs.si/

Vabljeni k plačilu članarine za tekoče leto.

PRAVILA PD TRŽIČ =>

PLANINSKO - IZLOŽBENO OKNO PD TRŽIČ:

Novourejeno planinsko-izložbeno okno se od oktobra 2010 nahaja v podhodu Občine Tržič   => lokacija

V njem boste mimoidoči lahko prebrali obvestila, zanimivosti, novice,..

Vabljeni k aktivnemu delovanju v našem planinskem društvu
- če vas zanima delovanje/področje posameznih odsekov (plezanje, pohodništvo, markacisti,..) se obrnite na vodje odsekov,
- informativna vprašanja, pobude, mnenja lahko sporočite vodstvu oz. na na spodnje naslove:

Obveščanje članov PD Tržič - email skupina:

e-mail-icon

Pridružite se e-mail skupini PD Tržič,

tako boste vedno pravočasno obveščeni o vseh pomembnejših zadevah v PD Tržič, njegovih odsekih, planinski dejavnosti v tržiškem koncu, ...

Na poštni seznam se lahko prijavite >> TUKAJ. V okence vpišite svoj elektronski naslov !

Elektronski naslov skupine:
(sporočilo poslano na zgornji naslov bodo prejeli vsi člani oz. tisti ki so pridruženi e-mail skupini)