Planinski izleti v letu 2017

Splošna navodila in priporočila za udeležence izletov:

Izleti so različne težavnosti, večina tur je lahkih, nekaj pa je namenjenih bolj izkušenim planincem.  Za vse izlete bomo organizirali prevoz. Vodniki imajo pravico do spremembe datuma oz. odpovedi izleta v slučaju višje sile (vreme, stanje poti).

Nekateri zahtevnejši izleti so namenjeni manjšemu številu planincev, zato se pravočasno prijavite. Vodnik lahko zavrne prijavo, če oceni da prijavljeni ne bo sposoben opraviti razpisane ture.

Za vse izlete morajo udeleženci sami poskrbeti za primerno osnovno planinsko opremo, za težje ture si boste opremo po vnaprejšnjem dogovoru lahko tudi izposodili (čelada, samovarovalni komplet, plezalni pas,...).

Podrobnejše informacije glede posameznega izleta bodo objavljene najkasneje 7 dni pred izletom na internetni strani PD Tržič, http://www.planinsko-drustvo-trzic.si , dodatne informacije pa lahko pridobite pri vodniku,  ki vodi posamezni izlet.

Na izlete se lahko prijavijo tako člani PD Tržič kot tudi nečlani.

Prijave na planinske izlete:
na telefon 040 627 808 (Stanko Koblar),

Vabimo Vas, da se nam pridružite!

Planinsko društvo Tržič, Vodniški odsek                                                                                                    Tržič, 16.11.2016
Načelnik: Stanko Koblar

Oglejte si > Planinski izleti v letu 2017 (PDF)